Acun Ilıcalı'dan Survivor İçin Büyük Sürpriz!! İzleyiciler Merakla Bekliyordu Ve Açıkladı...

Cem Yıl­ma­z’­ın izin­den git­me­ye baş­la­yan Acun Ilı­ca­lı Sur­vi­vo­r’­ın fi­na­lin­de üzerinde çalıştığı bir aracı ortaya çıkartacak.

- Bu haber 807 kez okundu.

Acun Ilıcalı'dan Survivor İçin Büyük Sürpriz!! İzleyiciler Merakla Bekliyordu Ve Açıkladı...
Acun Ilıcalı da tıpkı Cem Yılmaz gibi klasik otomobil tutkunu çıktı. Ilıcalı, 30 bin liraya hurda olarak aldığı 1952 model Kaiser marka araca 250 bin lira harcadı.

Ün­lü ko­med­yen gi­bi kla­sik oto­mo­bil­le­re me­rak sa­ran Ilı­ca­lı, ser­vet de­ğe­rin­de­ki ara­ba ko­lek­si­yo­nu­na 1952 mo­del Kai­ser Henry Js mar­ka bir kla­sik ek­le­di.

Kay­bol­ma­ya yüz tut­muş oto­mo­bi­li 30 bin li­ra­ya hur­da ola­rak alan ün­lü ya­pım­cı, ara­cı­nı zev­ki­ne gö­re top­la­tıp mo­di­fi­ye et­tir­mek için 250 bin li­ra har­ca­dı.

Oto­mo­bil­de ya­pı­lan de­ği­şik­lik­le­ri ken­di­si ta­sar­la­yan Ilı­ca­lı, ara­cın dö­şe­me­sin­den bo­ya­ma­sı­na ka­dar her aşa­ma­sıy­la bi­re­bir il­gi­len­di. Ilı­ca­lı­’nın oto­mo­bi­li­ni Sur­vi­vo­r’­ın fi­na­lin­de or­ta­ya çı­ka­ra­ca­ğı öğ­re­nil­di. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.